Kwiaciarnia MAGIC FLOWER - Flower Box Szczecin, kwiaty na każdą okazję!

739 024 911       info@magicflower.pl

Magic Flower

regulamin korzystania z naszych usług

Slider

WARUNKI OGÓLNE.

 1. Magic Flower z siedzibą w OUTLET PARK w Szczecinie, ul. Struga 43, NIP 955 119 11 01, umożliwia kupowanie towarów przy pomocy sieci elektronicznej (Internet) - pod adresem internetowym: www.magicflower.pl (Sklep). Administratorem danych osobowych klientów Sklepu jest OPEN MIND Marcin Miśniakiewicz, al. Wojska Polskiego 45/3, 70-473 Szczecin.
 2. Niniejszy Regulamin skierowany jest do wszystkich użytkowników Sklepu oraz określa zasady dokonywania rejestracji i korzystania z konta Sklepu, składania zamówień w Sklepie oraz zasady zawierania umów sprzedaży Towarów.
 3. Dostęp do Regulaminu każdy użytkownik Sklepu może uzyskać w dowolnym momencie, poprzez „kliknięcie” linku „Regulamin” umieszczonego na stronie sklepu, a także poprzez zapisanie jego wersji PDF na wybranym przez siebie nośniku.
 4. Informacje o Towarach w Sklepie m.in. opisy, ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy sprzedaży w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.
 5. Towary w Sklepie są szczegółowo opisane. Na stronie internetowej znajdują się informacje w szczególności o jego cenie i zwartości, itp.

Produkty.

 1. Wszystkie produkty zamieszczone na stronie, są dostępne do wysyłki na terenie Szczecina.
 2. Niektóre kwiaty mogą posiadać kolce przy łodygach, bądź mogą wywoływać uczulenie.
 3. Niektóre produkty mogą być w danym momencie niedostępne, pomimo, że na stronie istnieje możliwość ich zakupu . W takim przypadku rezerwujemy sobie prawo do ich zastąpienia produktem podobnym, bądź o podobnej wartości i jakości.
 4. W przypadku, gdy nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia, bądź jego części, nabywca zostanie poinformowany o tym, a zapłata zostanie zwrócona, nie później niż w przeciągu 7 dni od dokonanej płatności.
 5. W przypadku niektórych produktów może wystąpić niemożność dostarczenia ich tego samego dnia. Szczegółowe informacje uzyskać można pod naszym numerem telefonu, bądź skontaktujemy się po złożeniu zamówienia.

Zamówienia / Płatności.

 1. Zamówienia składane są poprzez stronę internetową, (korzystając z ogólnie dostępnych przeglądarek internetowych), telefonicznie lub drogą e-mail. Do składania zamówień drogą elektroniczną Klient potrzebuje dostępu do internetu.
 2. Klient może składać zamówienia na produkty znajdujące się w asortymencie Magic Flower 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jedynie zamówienia składane telefonicznie lub za pośrednictwem portali społecznościowych przyjmowane są od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00.
 3. W celu złożenia zamówienia Klient powinien wybrać produkty, które chce nabyć oraz określić ich ilość poprzez dodanie do „Koszyka”. W dalszym kroku Klient określa adres dostawy. Na koniec Klient dokonuje wyboru metody płatności.
 4. Warunkiem skutecznego złożenia zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia, zwłaszcza pól oznaczonych *. W przypadku, gdy podane dane są niedokładne, w szczególności jeśli dane adresowe uniemożliwiają prawidłowe doręczenie zamówionego towaru Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia po uprzedniej próbie kontaktu z Klientem i ustalenia poprawnych danych.
 5. Do momentu zatwierdzenia zamówienia poprzez kliknięcie przycisku „Kup teraz” Klient może dokonać modyfikacji zamówienia lub wybranych metod płatności za pośrednictwem sieci internet. Po złożeniu zamówienia możliwość taka istnieje za pośrednictwem połączenia telefonicznego.
 6. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma drogą e-mail wygenerowane automatycznie potwierdzenie dokonanego zamówienia.
 7. Umowa zawarta pomiędzy Klientem, a OPEN MIND Marcin Miśniakiewicz dotycząca zakupu danego produktu na stronie www.magicflower.pl ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów na www.magicflower.pl jest adres dostawy wskazany przez Klienta.
 8. Przy procesie płatności serwisy, z których korzystamy wymagają podania danych płatniczych.
 9. Wszystkie dane, które zostają podane w naszym serwisie są w pełni chronione. Używana jest technologia SSL, zapewniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa.
 10. Płatności dokonywane są za pomocą kart płatniczych, systemów PayPal i PayU oraz przelewu bankowego.
 11. Do 20 minut od złożenia zamówienia można z niego zrezygnować, kontaktując się telefonicznie, bądź wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 12. Klienci Sklepu, poprzez złożenie zamówienia, świadomie wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie ich danych osobowych, potrzebnych do realizacji składanego zamówienia.
 13. Sklep internetowy www.magicflower.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133, poz.833). Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Sklep zobowiązuje się do nieudostępniania w/w danych osobom trzecim na inne cele niż te związane z realizacją zamówienia.

Dostawa.

 1. Magic Flower realizuje wyłącznie zamówienia prawidłowo opłacone.
 2. Realizacja dostawy dokonywana jest po zaksięgowaniu pełnej wpłaty na koncie bankowym przez Magic Flower.
 3. Dopuszcza się realizację dostawy przed zaksięgowaniem wpłaty na koncie Magic Flower po uprzednim przesłaniu przez Klienta potwierdzenia dokonania wpłaty. W opisywanym przypadku Magic Flower zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji przesyłki bez podania przyczyn.
 4. Jeżeli w wyznaczonym przez Klienta czasie doręczenia przesyłki Odbiorcy nie będzie pod wskazanym w zamówieniu adresem, kurier pozostawi wiadomość, w której zawarta będzie informacja o przesyłce, adresie kwiaciarni realizującej zamówienie oraz o danych kontaktowych Magic Flower lub o danych firmy kurierskiej realizującej przesyłkę. W przypadku podania przez Klienta numeru kontaktowego do Odbiorcy przesyłki kwiatowej kurier będzie kontaktował się z Odbiorcą przesyłki telefonicznie.
 5. Zamówienia można również odbierać osobiście na stoisku Magic Flower zlokalizowanym w OUTLET PARK w Szczecinie, ul. Struga 42.

Zamieszczanie treści w polu bilecik „BILECIK”

 1. Nadawca przesyłki ma możliwość komunikacji z Odbiorcą poprzez umieszczenie w trakcie składania zamówienia informacji tekstowej, która zostanie wydrukowana lub napisana odręcznie oraz doręczona Odbiorcy wraz z przesyłką.
 2. Informacje tekstowe nie mogą zawierać treści o charakterze obraźliwym, pornograficznym, przedstawiać przemocy w jakiejkolwiek postaci, uprzedzeń rasowych czy narodowościowych, konfliktów zbrojnych lub treści mogących wywołać uczucie zgorszenia u Odbiorcy.
 3. W przypadku stwierdzenia przez Magic Flower treści o których mowa w pkt. 2. niniejszego Regulaminu Sklep odmawia doręczenia informacji tekstowej i/lub wydruku oraz powiadamia o tym Klienta.

Postanowienia końcowe

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014 poz. 827) oraz odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
 2. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1 lutego 2017 roku do zmiany lub odwołania w całości lub w części.

Dane firmy

OPEN MIND Marcin Miśniakiewicz
Al. Wojska Polskiego 45/3, 70-473 Szczecin
NIP 955 119 11 01

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Każdy dzień
jest
okazją
do
świętowania!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 21:00

Niedziela
10:00 - 20:00

Magic Flower

tel.: 739 024 911
email: info@magicflower.pl

Outlet Park Szczecin
ul. Andrzeja Struga 42
70-784 Szczecin