Kwiaciarnia MAGIC FLOWER - Flower Box Szczecin, kwiaty na każdą okazję!

739 024 911       info@magicflower.pl

Magic Flower

poznaj nas

Slider

Poznaj Magic Flower

Powstaliśmy z pasji do kwiatów, miłości do rzeczy pięknych i wyjątkowych. Firmę Magic Flower tworzą młodzi, kreatywni ludzie pełni zapału i twórczej energii; każdy nasz produkt wykonany jest z niezwykłą starannością i wkładamy w niego całe serce.
Mamy zaszczyt oferować Państwu zupełnie nowy wymiar klasycznego upominku, jakim jest bukiet kwiatów – unikalne kwiatowe boxy. Stworzone przez profesjonalistów z materiałów wyłącznie najwyższej jakości, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy florystycznej, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt nie tylko niezwykle estetyczny, ale też wyjątkowo trwały. W odróżnieniu od klasycznych kwiatów ciętych, kwiaty w naszych boxach pozostają żywe i świeże nawet do kilkunastu dni, a po zasuszeniu wciąż pozostają gustowną ozdobą, nie tracąc uroku.

 

Każdy nasz produkt jest ręcznie wykonanym małym dziełem sztuki, posiada niepowtarzalny, indywidualny charakter, przez co nasze kwiatowe boxy to wyjątkowo uniwersalne podarunki. Nasi profesjonaliści specjalnie dla Państwa ułożą odpowiednią kompozycję, zależnie od charakteru i okazji podarunku; mogą Państwo również wybrać gotowy box z naszego stoiska.
Chcesz podarować coś więcej, niż kwiaty? Specjalnie dla Ciebie komponujemy boxy upominkowe, zawierające oprócz starannie wyselekcjonowanych kwiatów również słodką niespodziankę. 

 

Nasze kwiatowe boxy to idealny prezent na okazje takie jak urodziny, imieniny, rocznice, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Mamy itd., a także podziękowania i spotkania biznesowe, lub po prostu jako piękna ozdoba, nadająca charakter każdemu miejscu, w którym ją postawimy. Jeśli chcesz, by ktoś Ci bliski poczuł się wyjątkowo, z pewnością będzie to doskonały, luksusowy podarunek w dobrym tonie.  Mamy do zaoferowania również stonowane boxy funeralne. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzeb, dostosowując nasze produkty do każdej okazji. 
Nie zapomnij o dedykacji na naszym eleganckim bileciku!

 

Oferujemy również dekoracje kwiatowe na takie uroczystości jak ślub, wesele, Pierwsza Komunia Święta. 

Oprócz unikatowych kwiatowych boxów, w naszej kwiaciarni znajdą Państwo:

  • rozmaite ozdobne kompozycje z kwiatów żywych lub sztucznych
  • wianki
  • wiązanki
  • okazjonalne kwiatowe ozdoby (np. na Wielkanoc)
  • stroiki
  • żywe kwiaty doniczkowe
  • kwiaty cięte

Wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.
Wszystkie nasze produkty wykonujemy także na Państwa specjalne zamówienie.

Gdzie nas znajdziesz ?

Jesteśmy dla Państwa na stoisku przez 7 dni w tygodniu, w galerii Outlet Park (ul. Struga 42), otwarci w godz. 10-21 (w niedzielę 10-20). 
Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy darmowy dowóz na terenie Prawobrzeża, poza tą strefą koszt dostawy wynosi 10,00 zł.

Zapraszamy do składania zamówień
Facebook Twitter Google+ Pinterest
Każdy dzień
jest
okazją
do
świętowania!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 21:00

Niedziela
10:00 - 20:00

Magic Flower

tel.: 739 024 911
email: info@magicflower.pl

Outlet Park Szczecin
ul. Andrzeja Struga 42
70-784 Szczecin